NOVINKY

Čím sú pílové pásy Wood-Mizer DoubleHARD také výnimočné?

10. augusta 2017

Čím sú pílové pásy Wood-Mizer DoubleHARD také výnimočné?

Pílové pásy Wood-Mizer DoubleHARD, používané na celom svete, sú vlajkovou loďou a skutočným ťahúňom medzi pílovými pásmi, ktorému piliari dôverujú už mnoho rokov. Pásy DoubleHARD si svoje meno zaslúžia, pretože Wood-Mizer používa na ich výrobu vysoko kvalitnú zliatinovú oceľ a indukčné kalenie špičiek zubov. Výsledkom je trvanlivý a spoľahlivý pílový pás, ktorý prináša v porovnaní so štandardnými uhlíkovými pásmi až  dvojnásobnú húževnatosť a dvojnásobnú životnosť ostria.

To je dôvod, prečo je DoubleHARD taký výnimočný a prečo patrí k najobľúbenejším pílovým pásom v odvetví. Pásy DoubleHARD sú  trvanlivé a neopotrebujú sa predčasne. Každý zub je presne nastavený počítačom riadeným zariadením a profil je zub za zubom vybrúsený pomocou vynikajúcej brúsnej technológie CBN, aby sa zaistila najvyššia kvalita výkonu pílového pásu pre akúkoľvek piliarsku aplikáciu. Kvalitu všetkých pílových pásov Wood- Mizer kontrolujeme vo výrobnom procese prostredníctvom vyše 100 testov a prehliadok od výberu prvotného materiálu až po konečné ostrenie.

S vyše 75.000 pílami v prevádzke v 130 krajinách sveta, vyrába Wood-Mizer pílové pásy v profiloch, ktoré môžu píliť akýkoľvek druh dreva v ktorejkoľvek časti sveta. Wood-Mizer ponúka pílové pásy DoubleHARD v bohatej škále šírok, hrúbok a profilov vhodných pre všeobecné i špecializovanejšie piliarske potreby. Výber pásov DoubleHARD, ktorý je k dispozícii, ponúka neprekonateľnú reznú kvalitu, či už potrebujete píliť zamrznuté drevo, mäkké alebo tvrdé drevo, drevo uzlovité, alebo keď má pre Vás kľúčovú dôležitosť tenká rezná škára.

Profil zubu 4/32
Najmenší uhol čela 4° na pílenie hustého tvrdého dreva a uzlovitého mäkkého dreva.

Profil zubu 7/34 a 7/39
Solídny všestranný pílový pás s dobrou kapacitou drážky zubov vhodný na pílenie tvrdého dreva s vyšším výkonom hlavného motora píly.

Profil zubu 9/29
Ideálny pílový pás pre menší výkon motora na pílenie zamrznutého dreva, tvrdého dreva a kmeňov s malými priemermi.

Profil zubu 10/30
Veľmi obľúbený viac účelový pílový pás na pílenie rozličných tvrdých druhov dreva, ako je dub, čerešňa, orech, javor.

Profil zubu 13/29
Najväčší uhol čela 13° na pílenie mäkkého dreva ako je borovica, jedľa, smrek a hlavne topoľ.


Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Vitajte

Tu sa dozviete, ako majitelia pásových píl Wood-Mizer po celom svete aktívne budujú lokálne ekonomiky, keď pília drevo udržateľnejšie a výnosnejšie.

Kontaktujte nás pre viac informácií o Wood-Mizer alebo o ktoromkoľvek z týchto článkov.

TLAČOVÉ STREDISKO