NOVINKY

13. októbra 2017

Deň otvorených dverí Wood-Mizer na Slovensku: Väčší výber pre zákazníkov, viac nápadov pre piliarske podnikanie

Začiatkom októbra pozvala Wood-Mizer Danubia svojich zákazníkov na deň otvorených dverí do sídla firmy v Komárne. Mnohí piliari prijali pozvanie a prišli, aby zistili viac o nových produktoch a nových možnostiach, ako úspešne podnikať s pásovými pílami Wood-Mizer.

Konateľ spoločnosti Wood-Mizer Danubia Viktor Túróczy privítal hostí a predstavil novú pílu Wood-Mizer LX450.

"Po 35. rokoch na trhu, Wood-Mizer, svetoznámy výrobca unikátnych pásových píl s jedným vodiacim nosníkom s konzolovým zavesením reznej hlavy, prichádza s novou konštrukciu pásovej píly – s radom LX s dvoma vodiacimi nosníkmi. Znamená to, že Wood-Mizer dáva zákazníkovi možnosť vybrať si konštrukciu, ktorú uprednostňuje ".

Technický riaditeľ Wood-Mizer Industries pán Darek Kujawa vysvetlil, že kľúčovým prvkom novej píly LX450 je tuhý rám xFRAME, ktorý nesie reznú hlavu a ovládací panel a posúva sa po dvoch vodiacich nosníkoch. Táto konštrukcia poskytuje pri pílení nebývalú stabilitu reznej hlavy, čo sme demonštrovali ukážkou stroja v činnosti.

Po ukážke nasledoval  pán Miroslav Lopata, konateľ Premier Consulting, najväčšej slovenskej poradenskej firmy pre eurofondy, ktorá za ostatných 10 rokov pomohla realizovať vyše 1400 úspešných projektov s dotáciami v celkovom objeme vyše 819 miliónov Eur. Pán Lopata informoval o aktuálnych možnostiach v tejto oblasti a ochotne poskytol na mieste aj individuálne konzultácie.

"Dúfame, že Deň otvorených dverí priniesol našim klientom veľa užitočných informácií. Ako zástupcovia Wood-Mizer na Slovensku sme neustále pripravení dodávať nové piliarske technológie Wood-Mizer, náhradné diely, pílové pásy ako aj poskytovať servis a technické rady, teda všetko, čo je nevyhnutné, aby sme našim klientom účinne pomáhali budovať nepretržité a trvalo obnoviteľné podnikanie v piliarskom odvetví ", povedal pán Túróczy v závere podujatia.

Stiahnite si z našej webovej stánky bezplatnú príručku o správnej údržbe pílových pásov a prihláste sa do odberu našich noviniek, aby ste dostávali informácie o našich prezentáciách, ukážkach a akciách priamo do vašej emailovej schránky.

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Vitajte

Tu sa dozviete, ako majitelia pásových píl Wood-Mizer po celom svete aktívne budujú lokálne ekonomiky, keď pília drevo udržateľnejšie a výnosnejšie.

Kontaktujte nás pre viac informácií o Wood-Mizer alebo o ktoromkoľvek z týchto článkov.

TLAČOVÉ STREDISKO