NOVINKY

8. novembra 2017

Nová omietačka Wood-Mizer s dvoma pílovými kotúčmi pre malé až stredné piliarske podniky

Wood-Mizer oznamuje, že je teraz k dispozícii nová dvojkotúčová omietačka EG100 s elektromotorom 5,5 kW alebo 7,5 kW.

"Toto je nízko nákladové riešenie a cenný doplnok k malým až stredným pílam, ako je LT10, LT15, LT20 alebo k pílam podobnej veľkosti", hovorí Krzysztof Kropidlowski, obchodný riaditeľ Wood-Mizer Industries v Poľsku. "Používať omietačku je jeden z najľahších spôsobov, ako zvýšiť produktivitu vašej píly a s omietačkou EG100 sa to dá dosiahnuť s prijateľným rozpočtom". Tento model umožňuje píliť dosky hrubé až 50 mm a široké 520 mm na dosky so šírkou až 300 mm.

Štandardná výbava obsahuje dva pílové kotúče; jeden pevný, druhý nastaviteľný. Vzdialenosť medzi kotúčmi sa nastavuje manuálne. Vstupné a výstupné podávacie valce udržujú pri omietaní priamy smer dosky.  

V doplnkovej výbave možno omietačku EG100 vybaviť benzínovým motorom 14 HP.

Úplný prehľad parametrov EG100 je na tejto stránke.

Nová EG100 ďalej rozširuje rad omietačiek Wood-Mizer, do ktorého zahrňujeme modely EG250, EG300 a EG350, ako aj nové priemyslové omietačky TITAN. EG300 je veľmi obľúbená pri poloprofesionálnom použití pre svou robustnú konštrukciu a jej prispôsobiteľné vlastnosti. Omietačka EG300 sa dá ľahko nakonfigurovať pre viac násobné delenie materiálu (multirip) pomocou celkom piatich pílových kotúčov.

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Vitajte

Tu sa dozviete, ako majitelia pásových píl Wood-Mizer po celom svete aktívne budujú lokálne ekonomiky, keď pília drevo udržateľnejšie a výnosnejšie.

Kontaktujte nás pre viac informácií o Wood-Mizer alebo o ktoromkoľvek z týchto článkov.

TLAČOVÉ STREDISKO