NOVINKY

Wood-Mizer predstavuje pílový pás Vortex

19. mája 2017

Wood-Mizer predstavuje pílový pás Vortex

Wood-Mizer, popredný svetový  výrobca mobilných pásových píl, predstavuje prevratný pilový pás Vortex sawdust-removal (volne preložené – vírivé odstraňovanie pilín). Teraz už dostupný, je tento nový pílový pás navrhnutý pre zákazníkov, ktorí potrebujú dosky čo najčistejšie od pilín.

Pílový pás Vortex odstraňuje pri pílení prach, aby minimalizoval alebo vylúčil potrebu odstraňovať piliny po spracovaní reziva. Tento úplne jedinečný profil pílového pásu poskytuje priaznivé výsledky v továrenských testoch pri výrobe paliet i v bežných prevádzkových podmienkach.

Pilový pás Vortex poskytuje čistejšie dosky a čistejšie hrany dosiek. Výsledok je aj hladšie a ľahšie pílenie mäkkého a tvrdého dreva, ako je smerk, dub a jasan, s ktorými si iné pílové pásy ťažšie poradia.

Výrobca paliet, Jeff Coomer z USA - zakladateľ Coomer & Sons Sawmill, tento pílový pás skúšal a hovorí, “Pílový pás Vortex odstráni 98 až 99% pilín, čo je oproti typickému pílovému pásu vskutku impozantné.”

A Paul Smith zo Smith Sawmill Service dodáva, “Nový pílový pás Vortex vykonáva skvelú prácu pri odstraňovaní pilín z dreva. To přináša firmám značnú výhodu.”

Pílový pás s profilom Wood-Mizer Vortex teraz možno objednávať v rôznych dĺžkach.

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Vitajte

Tu sa dozviete, ako majitelia pásových píl Wood-Mizer po celom svete aktívne budujú lokálne ekonomiky, keď pília drevo udržateľnejšie a výnosnejšie.

Kontaktujte nás pre viac informácií o Wood-Mizer alebo o ktoromkoľvek z týchto článkov.

TLAČOVÉ STREDISKO