NOVINKY

Zapojte sa do súťaže Wood-Mizer a predstavte svoj projekt celej Európe

1. januára 2017

Zapojte sa do súťaže Wood-Mizer a predstavte svoj projekt celej Európe

Súťaž ’Môj projekt 2017’ je vyhlásená pre piliarov, ktorí tvoria z dreva zaujímavé veci.

V roku 2017 Wood-Mizer usporiada súťaž pre majiteľov píl Wood-Mizer, ktorí realizovali projekty z vlastného reziva. Najlepšie projekty budú odmenené špeciálnymi cenami.

Toto je druhý ročník súťaže. Prvýkrát vyhlásil Wood-Mizer súťaž pred dvoma rokmi a vtedy účastníci prihlásili okolo 40 zaujímavých projektov z 11 krajín. Súťaž sa vzťahuje na majiteľov píl, realizujúcich projekty z reziva, ktoré si sami napílili. Množstvo vecí, ktoré ľudia vyrobili zo svojho reziva a poslali do súťaže v roku 2015, nájdete na tejto stránke. Môže vás to inšpirovať pre váš vlastný budúci projekt!

Ak ste realizovali projekt z reziva vyrobeného na vašej píle Wood-Mizer, prihlásiť sa do súťaže je jednoduché. Stačí vyplniť online formulár na tejto stránke, nahrať niekoľko pekných fotiek a je to!

Do súťaže sa možno prihlásiť od 1. januára do 29. septembra 2017. V novembri 2017 Wood-Mizer vyberie najlepšie projekty a udelí ceny! Ocenené budú 3 miesta v 3 kategóriách: STAVBY, NÁBYTOK a OSTATNÉ PROJEKTY. Ceny zahrňujú víťaznú plaketu, hodinky, model píly Wood-Mizer v zmenšenej mierke a hotovostný kredit na objednávky výrobkov Wood-Mizer.

OTVORENIE PRIHLÁŠOK    01/01/2017
UZAVRETIE PRIHLÁŠOK     29/09/2017
VYHLÁSENIE VÍŤAZOV       November 2017


Ak chcete vedieť viac o tom, ako sa zúčastniť súťaže alebo vidieť projekty, ktoré prihlásili iní spracovatelia dreva, navštívte www.woodmizer-europe.com. Ak máte akékoľvek otázky k súťaži, prosíme kontaktujte nás emailom na jmooney@woodmizer.pl

Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Vitajte

Tu sa dozviete, ako majitelia pásových píl Wood-Mizer po celom svete aktívne budujú lokálne ekonomiky, keď pília drevo udržateľnejšie a výnosnejšie.

Kontaktujte nás pre viac informácií o Wood-Mizer alebo o ktoromkoľvek z týchto článkov.

TLAČOVÉ STREDISKO


ČLÁNKY

MAGAZÍN


SPOJTE SA ONLINE