NOVINKY

30. augusta 2018

Dosiahnite vyšší výkon s pílou Wood-Mizer LT70WIDE - teraz s voliteľnou ŠIROKOU hlavou a ŠIROKÝMI pílovými pásmi!

Wood-Mizer predstavuje  novú zvláštnu výbavu pre WIDE (širokú) hlavu a ŠIROKÉ  50 mm pílové pásy na vysoko produktívnej hydraulickej píle LT70.

Pre piliarov, ktorí potrebujú väčšiu kapacitu je teraz k dispozícii LT70 so ŠIROKOU hlavou na pílenie objemnejších kmeňov, širších dosiek a širších hranolov. ŠIROKÁ rezná hlava zvyšuje maximálnu šírku rezu na 86 cm.

Navyše možno teraz LT70 vybaviť ŠIROKÝMI neopásanými kolesami pílového pásu pre použitie pílových pásov ŠIROKÝCH 50 mm. Širšie pílové kolesá a 50 mm pílové pásy možno objednať buď pre hlavu normálnej šírky alebo pre ŠIROKÚ hlavu.

Nová výbava píly Wood-Mizer zvyšuje reznú kapacitu pre piliarov, ktorí vyžadujú väčšiu reznú šírku a rezný výkon širokého pílového pásu.

Rezná kapacita píly LT70WIDE:
• maximálny priemer kmeňa
• maximálna šírka rezu 86 cm
• maximálna šírka hranola 78 cm
• dĺžka kmeňa závisí od dĺžky lôžka:
- 4,8 m – lôžko S
- 6,1 m - lôžko M
- 8,4 m - lôžko L

“Wood-Mizer vždy cítil povinnosť poskytovať spracovateľom dreva najlepšie dostupné výrobky a ich vlastnosti v priemysle,” hovorí Robert Baginski, prezident Wood-Mizer Industries. “Nová píla  LT70WIDE poskytuje zákazníkom väčšiu kapacitu pre pílenie širšieho dreva pri schopnosti dosiahnuť produkčné výsledky, ktoré sa očakávajú od omnoho dražších širokopásových píl.”Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Vitajte

Tu sa dozviete, ako majitelia pásových píl Wood-Mizer po celom svete aktívne budujú lokálne ekonomiky, keď pília drevo udržateľnejšie a výnosnejšie.

Kontaktujte nás pre viac informácií o Wood-Mizer alebo o ktoromkoľvek z týchto článkov.

TLAČOVÉ STREDISKO