NOVINKY

12. mája 2018

Oranžová, sivá a čierna — nové farby pre všetky zariadenia Wood-Mizer

V zájume zvýraznenia integrity značky naprieč rôznymi výrobnými radmi a nastavenia východiskového stavu pre ďalší rozvoj, Wood-Mizer štandardizoval farby všetkých drevospracujúcich zariadení na škálu oranžovej, sivej a čiernej farby. Zariadenia, ktoré sa predtým ponúkali v iných farbách, sa budú teraz vyrábať v aktualizovaných farbách.

Prezident a CEO (generálny raditeľ) Wood-Mizer Richard Vivers, vysvetľuje: “V porovnaní s obdobím pred piatimi alebo desiatimi rokmi sa firma Wood-Mizer dramaticky rozrástla tak v oblasti výrobného sortimentu, ako aj v zemepisnej distribúcii našich výrobkov. Zákazníci nás primäli ujasniť si, čo vlastne potrebujú a my sa zo všetkých síl snažíme poskytovať tieto výrobky v kvalite a so servisom, aký od nás očakávajú.”

“Jedna z vecí, ktorá ma počas mojej kariéry vo Wood-Mizer fascinovala, bola rôznorodosť ľudí, ktorí naše výrobky používajú a rozmanitosť podnikateľských oblastí, v ktorých sa naše výrobky uplatňujú,” pokračuje pán Vivers. “A teraz, či už naše stroje vidieť v dielni, v lese alebo vo vysoko produktívnom piliarskom prostredí – ľudia budú vedieť, že sú súčasťou Wood-Mizer!”

Nedávne rozšírenie výrobnej škály Wood-Mizer:
- vysoko produktívne piliarske zariadenia TITAN (globálne);
- zrovnávačky/tvarovačky (globálne);
- rad LX s dvoma vodiacimi nosníkmi (globálne);
- štiepačky kmeňov (v USA);
- zariadenia na rozoberanie paliet (v USA);
- domáce sekačky trávy (v USA);
- výrobný rad TOOLS – pílové kotúče, pílové listy do rámových píl a hobľovacie nože (v Európe).

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Vitajte

Tu sa dozviete, ako majitelia pásových píl Wood-Mizer po celom svete aktívne budujú lokálne ekonomiky, keď pília drevo udržateľnejšie a výnosnejšie.

Kontaktujte nás pre viac informácií o Wood-Mizer alebo o ktoromkoľvek z týchto článkov.

TLAČOVÉ STREDISKO