NOVINKY

Wood-Mizer uvádza na trh štvorstrannú zrovnávačku/tvarovačku MP260

26. septembra 2018

Wood-Mizer uvádza na trh štvorstrannú zrovnávačku/tvarovačku MP260

Nová zrovnávačka/tvarovačka MP260 prináša drevospracujúcim podnikom úplnú univerzálnosť pri výrobe hotových drevených výrobkov.

Wood-Mizer uviedol štvorstrannú zrovnávačku/tvarovačku MP260 — univerzálny kompaktný stroj navrhnutý pre profesionálnych spracovateľov dreva, tesárov či stolárov v stavebnom odvetví. Dostupná a s jednoduchou obsluhou, MP260 zarovnáva a tvaruje dosky zo všetkých štyroch strán pri jednom prejazde na rozličné profesionálne dokonalé výrobky, vrátane podlahových materiálov, hladkých dosiek, tvarovaných hlavíc, skriňových líšt, obkladov, dverových i okenných rámov a nábytkových prvkov.

Špičkové vlastnosti MP260

• 4-stranné zarovnávanie a profilovanie pri jedinom prejazde.
• Veľká 4-stranná rezná kapacita – šírka 260 mm x výška 100 mm.
• Dokonca ešte väčšia  kapacita pri 1-strannom a 2-strannom zarovnávaní/tvarování.

“Zrovnávačka/tvarovačka MP260 je dokonalý spoločník k píle Wood-Mizer,” konštatuje Robert Baginski, prezident Wood-Mizer Industries. “S touto univerzálnou a odolnou zrovnávačkou/tvarovačkou v kombinácii s pílou Wood-Mizer môžu naši zákazníci realizovať svoj plný tvorivý potenciál a vyrábať čokoľvek, čo ich klienti potrebujú – od spracovania kmeňov až po finálne drevené výrobky.”

MP260 sa dodáva na palete a vyžaduje len minimálnu montáž. Wood-Mizer dodává pre MP260 zarovnávacie nože i tvarovacie profily a rovnako aj komplexný systém odsávania pilín.

Uvedenie zrovnávačky/tvarovačky MP260 posiluje pozíciu firmy Wood-Mizer ako svetového výrobcu píl s úzkym pílovým pásom, ktorý teraz ponúka kompletnú škálu zariadení schopných pretvoriť kmeň na rezivo a napokon na hotové drevené výrobky, a to všetko s podporou hlbokých znalostí a skúseností Wood-Mizer, rýchlo dostupných náhradných dielov a servisu.


Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Vitajte

Tu sa dozviete, ako majitelia pásových píl Wood-Mizer po celom svete aktívne budujú lokálne ekonomiky, keď pília drevo udržateľnejšie a výnosnejšie.

Kontaktujte nás pre viac informácií o Wood-Mizer alebo o ktoromkoľvek z týchto článkov.

TLAČOVÉ STREDISKO