Vytlačiť stránku Pridať k porovnaniu

BMS500 - Profesionálna Ostrička Pílových Pásov

Skladom
BMS500 bola navrhnutá, aby splnila požiadavky vysoko výkonných píl, ktoré potrebujú nepretržite brúsiť pílové pásy.
Benefity
  • 2 Circular Blades. 1 Adjustable Blade.
Popis BMS500 - Profesionálna Ostrička Pílových Pásov

BMS500 bola navrhnutá, aby splnila požiadavky vysoko výkonných píl, ktoré potrebujú nepretržite brúsiť pílové pásy. Charakterizuje ju konštrukcia priemyslovej kategórie a automatické funkcie, ktoré vám dovolia sústreďovať sa menej na ostrenie pílového pásu, ale zato viac na efektívne využitie svojho času. Brúska BMS500 ostrí pílové pásy od šírky 25 mm do 75 mm s rozpätím zubov od 12,7 do 28,6 mm.

BMS500 používa na ostrenie pílových pásov priemyslový brúsny kotúč CBN, ktorý sa točí rýchlosťou 4250 ot/min. Pri otvorení veka sa brúsny kotúč zdvihne, čo uľahčuje vkladanie a vyberanie pílového pásu. Veko disponuje priezorom a vnútorným LED osvetlením, takže obsluha môže bezpečne a zblízka monitorovať proces ostrenia. Užívateľsky priateľský ovládací panel obsahuje displej počítadla zubov, rôzne rýchlosti ostrenia a dva režimy: Nastavenie a Spustenie. Brúska sa rýchlo konfiguruje, aby po prebrúsení určitého počtu zubov sama zastavila.

Každý zub začisťuje karbidová škrabka a stieracie podušky automaticky čistia pílový pás od prebytočného oleja.

Navrhnutá profesionálnymi expertmi na ošetrovanie pílových pásov, predstavuje dnes BMS500 na trhu neprekonateľnú ostričku pílových pásov.

Read More
Videá BMS500 - Profesionálna Ostrička Pílových Pásov
Prihláste sa na odber noviniek
Dostávajte e-mailové aktualizácie exkluzívnych špeciálnych ponúk, správy o nových produktoch a pozvánky na špeciálne udalosti!