WOOD-MIZER DANUBIA

Vitajte u Wood-Mizer Danubia na webovej stránke Wood-Mizer Industries – svetového lídra v oblasti mobilných a stacionárnych pásových píl a pílových pásov.

S drevom môžeme vybudovať lepší svet pre milióny ľudí, dnes aj zajtra. S inovatívnymi riešeniami spracovania dreva od Wood-Mizer sú trvalá udržateľnosť a výnosnosť dosiahnuteľné ciele.


S Wood-Mizer môžete kdekoľvek píliť akékoľvek drevo.

Wood-Mizer Industries poskytuje modernému spracovateľovi dreva sofistikované produkty, zvyšujúce výnosnosť a podporujúce trvalú udržateľnosť. Prvé základné modely vyrástli do produktov vyspelého inžinierstva, ktoré sú schopné píliť akékoľvek drevo na ktoromkoľvek kontinente.

Profesionálne píly a zariadenia oranžového radu poskytujú široký rozsah možností pre menšie a stredné firmy, či fyzické osoby.

Priemyslové píly a inteligentné drevospracujúce linky sú spôsobilé na komerčnú výrobu, pričom stále disponujú pákovým efektom sebe vlastných výhod pílových pásov s úzkou reznou škárou – menšími prevádzkovými nákladmi a vyššou výťažnosťou z každého kmeňa.

Píly so širokým pílovým pásom konštruované, aby spoľahlivo produkovali aj vo vzdialených regiónoch, sú najnovším vývojom v rade výrobkov Wood-Mizer. Iné rozmanité produkty zahŕňajú rozmietacie a omietacie píly, formátovacie a hobľovacie píly, kapovačky, zariadenia na manipuláciu s materiálom a mnoho iných.

Wood-Mizer vyrába širokú škálu pílových pásov, ktoré pília všetky druhy dreva, od úsporných pílových pásov z uhlíkovej ocele pre nepretržitú piliarsku výrobu až po prémiové s karbidovými špičkami, či bimetalické pre vysoký výkon



Moderná výroba

Moderné výrobné zariadenia v Spojených štátoch a Európe garantujú kdekoľvek na svete najvyššiu kvalitu za dostupnú cenu. Prémiová oceľ a komponenty špičkovej kvality sú prvoradé. Pružné výrobné princípy a neustále zlepšovanie je prítomné vo všetkých oddeleniach, ktoré nepretržite hľadajú nové spôsoby ako zlepšovať procesy, zvyšovať kvalitu a rýchlosť. Prísna kontrola kvality a neustále zlepšovanie sú implementované do každého kroku výroby od pôvodnej koncepcie a vývoja až po konečné zhotovenie každého výrobku.



Vyše 80.000 zákazníkov po celom svete

S pobočkami na piatich kontinentoch a s vyše 100 autorizovanými predajcami po celom svete sa Wood-Mizer angažuje v úspechu zákazníkov. Naše medzinárodné obchodné a servisné tímy disponujú skúsenosťami z rozmanitých trhov a už mnoho rokov ponúkajú po celom svete poradenstvo, odovzdávajú skúsenosti a poskytujú lokálny servis.

Väčšina zákazníkov sú malé podniky, ktoré živia svoje rodiny dodávaním reziva z trvale obnoviteľných zdrojov svojho regiónu. Farmári, spracovatelia dreva a remeselníci sú schopní píliť drevo pre vlastné špecifické potreby, aby podporili svoje podnikanie. Aktívne budujú svoje lokálne ekonomiky, tvoria pracovné miesta a zlepšujú životný štandard vo všetkých kútoch sveta.


Budúcnosť

Usilujeme sa pomôcť vám správne sa rozhodnúť realizovať svoje plány, nech sú akokoľvek ambiciózne. Keď si objednáte pílu Wood-Mizer, kupujete viac ako len produkt – stávate sa súčasťou rodiny Wood-Mizer.

Čeľte so svojou firmou budúcnosti s istotou, ktorú vám dáva Wood-Mizer.

Prihláste sa na odber noviniek
Dostávajte e-mailové aktualizácie exkluzívnych špeciálnych ponúk, správy o nových produktoch a pozvánky na špeciálne udalosti!