Správy

Predstavenie noviniek a prezentácia spoločnosti Wood-Mizer na stretnutí zákazníkov 2024

10.07.2024

Dni otvorených dverí poriadané v sídle spoločnosti Wood-Mizer v Kołe sú už dlho obľúbené tak medzi profesionálmi, ako aj medzi nadšencami pre prácu s drevom. Tieto akcie poskytujú výbornú príležitosť zoznámiť sa s najnovšími produktami značky, získať aktuálne informácie o trendoch v piliarskom priemysle či odborné technické rady. Ani súčasný ročník nebol výnimkou a účastníci si užili prehliadku nových modelov strojov, mobilných zariadení a modifikácií piliarskych liniek. Dvojdenné stretnutie zákazníkov skončilo s veľkým úspechom!

Kompletná hydraulika, funkčnosť a spokojnosť - objavte novú pílu Wood-Mizer LT20START

20.02.2024

Našou úlohou bolo vytvoriť pílu, ktorá by kombinovala hydrauliku a funkčnosť za neuveriteľne atraktívnu cenu. S modelom LT20START sme tento cieľ dosiahli. Táto píla spája pokročilú technológiu s praktickými riešeniami a poskytuje výnimočnú kvalitu pílenia dreva bez toho, aby si to vyžadovalo veľké investície!

Objavte Wood-Mizer LX50START a LX50SUPER - najlepšia cena medzi nízkorozpočtovými pílami

24.10.2023

Spoločnosť Wood-Mizer aktualizovala svoj rad píl LX50 a prispôsobila tak svoju ponuku súčasným podmienkam trhu a rastúcim očakávaniam zákazníkov. Zákazníci stále častejšie hľadajú cenovo výhodné produkty, ktoré poskytujú výkon porovnateľný s profesionálnymi strojmi. Dokonalým príkladom sú nové verzie LX50START a LX50SUPER, najekonomickejšie píly v segmente piliarskych strojov pre nadšencov a začiatočníkov.

Wood-Mizer MS500 – univerzálna stolová kotúčová píla s funkciami na pílenie dosiek

26.07.2023

Ako odpoveď na rastúci dopyt priemyslu po pokročilých stolárskych nástrojoch, rozširuje Wood-Mizer svoj drevoobrábací rad o vysoko funkčnú stolovú pílu – Wood-Mizer MS500. Tento profesionálny nástroj je výsledkom spolupráce európskych inžinierov a skúsených stolárov. Vyvinuli ho tak, aby uspokojil každodenné potreby malej alebo strednej stolárskej dielne a umožňoval efektívne píliť rôzne druhy drevených dosiek.

Stolová píla Wood-Mizer MS750 na profesionálne formátovanie dosiek a pílenie dreva

05.07.2023

Spoločnost Wood-Mizer rozširuje svoj sortiment drevoobrábacích strojov o pokročilú pílu na dosky na pílenie rôznych dosiek, drevených tabúľ a masívneho dreveného materiálu. Model MS750 je vybavený robustnou reznou jednotkou z liatiny, drážkovacím pílovým kotúčom a hliníkovým posuvným stolom. Stroj vyvinuli pre stolárske dielne a výrobcov nábytku, ktorí neustále hľadajú efektívnejšie spôsoby, ako presne formátovať a píliť rôzne drevené materiály.

Uvedenie mobilnej píly Wood-Mizer LT20WIDE

07.06.2023

Spoločnosť Wood-Mizer pridáva k radu píl LT20 voliteľnú hlavu WIDE (široká). Uvedením píly LT20WIDE na trh dokončila spoločnosť Wood-Mizer implementáciu možnosti WIDE do celého radu píl LT, ktorý zahŕňa stroje LT15, LT20, LT40 a LT70.

Wood-Mizer na veľtrhu LIGNA 2023: “FROM FOREST TO FINAL FORM” - „Z LESA PO FINÁLNY TVAR“

18.05.2023

Na veľtrhu LIGNA 2023 v nemeckom Hannoveri spoločnosť Wood-Mizer predstavuje rad nových riešení a strojov, ktoré jej zákazníkom umožňujú zvýšiť konkurencieschopnosť, čeliť novým výzvam, vytvárať najrôznejšie drevárske projekty a tvoriť zisk z premeny guľatiny na hotové výrobky. Spoločnosť aj naďalej ostáva verná svojmu sloganu "From Forest to Final Form - Z lesa po finálny tvar".

Priemyslové piliarske systémy Wood-Mizer predstavené na veľtrhu LIGNA 2023

16.05.2023

Pilarske linky Wood-Mizer Systems predstavujú moderné a komplexné technologické riešenia pre podniky, ktoré chcú zvýšiť efektivitu a automatizovať výrobné procesy. Všetky linky možno flexibilne konfigurovať podľa potrieb zákazníka, kým prvotriedny technický servis a podpora zabezpečuje bezproblémové používanie a údržbu.

Na veľtrhu LIGNA 2023 predstavuje Wood-Mizer svoje najlepšie drevoobrábacie stroje a riešenia

15.05.2023

Na najväčšom európskom veľtrhu drevárskeho priemyslu LIGNA predstavuje spoločnosť Wood-Mizer kompletný sortiment výrobkov na spracovanie dreva, vrátane známeho radu drevoobrábacích strojov a zariadení na výrobu hotových drevených výrobkov. Medzi najpredávanejšími modelmi predstavuje Wood-Mizer svoje najnovšie stroje a riešenia pre drevospracujúci priemysel - zarovnávačku/tvarovačku MP280 a tabuľovú pílu MS750.

Wood-Mizer uvedie na trh 4-strannú zrovnávačku/tvarovačku MP280

26.04.2023

Wood-Mizer rozširuje škálu svojich drevospracujúcich strojov o novú zrovnávačku/tvarovačku MP280. Tento stroj je kompaktná jednotka združujúca najlepšie vlastnosti vyhlásených a osvedčených zrovnávačiek/tvarovačiek MP360 a MP260.

Items 1 to 10 of 51 total

Prihláste sa na odber noviniek
Dostávajte e-mailové aktualizácie exkluzívnych špeciálnych ponúk, správy o nových produktoch a pozvánky na špeciálne udalosti!