Objednajte Zarovnávač Povrchu Dosiek MB200 a získajte zľavu 17,5%!

Akcia platí do 13. septembra 2024.

Vytlačiť stránku Pridať k porovnaniu

Zarovnávač Povrchu Dosiek MB200

Skladom
To Quote Form
Zarovnávací stroj na široké drevené dosky, uzlovitý materiál a fošne

SlabMizer efektívne zarovnáva a upravuje povrchy drevených dosiek, hrčovitých kusov, kolies napílených z objemných klátov či ďalšieho širokého materiálu s minimálnymi požiadavkami na prácnosť.

Benefity
  • 2 Circular Blades. 1 Adjustable Blade.
Popis Zarovnávač Povrchu Dosiek MB200

SlabMizer efektívne zarovnáva a upravuje povrchy drevených dosiek, hrčovitých kusov, kolies napílených z objemných klátov či ďalšieho širokého materiálu s minimálnymi požiadavkami na prácnosť. V porovnaní s tradičným frézovaním či hobľovaním, SlabMizer zarovnáva širší a hrubší materiál so šírkou až 1420 mm a hrúbkou 203 mm rýchlejšie pomocou poháňanej smerovo ovládanej reznej hlavy s premenlivou podávacou rýchlosťou. Na zväčšenie kapacity možno pridať modulárne predĺženie stola 1520 mm, aby sa dal spracovať ešte dlhší materiál.

Zváraný oceľový rám pre ťažkú prevádzku má štyri nastaviteľné upínače, ktoré materiál spoľahlivo pridržiavajú. Obrábacia hĺbka sa ľahko nastavuje ručnou kľukou na hornej časti reznej hlavy. Stupnica pod kľukou je delená po 0,4 mm, aby sa dala rezná hlava jemne polohovať. Pri jednom priechode môžete ubrať 0,4 mm až 3,2 mm z povrchu.

Rezná hlava sa štartuje a ovláda z ovládacej konzoly. Pomocou dlhého kábla ju môžete umiestniť z ktorejkoľvek strany stroja. Konzola je upevnená k oceľovému stojanu. Ovládanie zahŕňa funkciu zapnúť/vypnúť, premenlivú podávaciu rýchlosť a ovládanie osi X a Y joystickmi s dokončovaním materiálu pozdĺž alebo proti vláknu.

Môžete zvoliť manuálnu obsluhu reznej hlavy. Pomocou dvoch tlačných tyčí na pravej strane hlavy zmeníte jej polohu. Akonáhle budú obe strany dosky zarovnané, konečnú jemnú úpravu dokončíte na požadovaný povrch pomocou pripojenej rotačnej brúsnej hlavy s priemerom 177 mm. Prach z tejto operácie sa odstraňuje jednoducho cez odsávací otvor s priemerom 101.6 mm umiestnený pri reznej hlave, na ktorý je pripojený odsávací systém.

Read More
Videá Zarovnávač Povrchu Dosiek MB200
Features Zarovnávač Povrchu Dosiek MB200

Viac informácií Zarovnávač Povrchu Dosiek MB200
Viac informácií
Výkon
Výkon 2.9 kW (3.9 HP) - 16A 3x400V 50 Hz
Rezná kapacita
Max. hĺbka rezu 3.2 mm
Min. hĺbka rezu 0.4 mm
Max. šírka materiálu 1420 mm
Max. dĺžka materiálu 3962 mm
Min. dĺžka materiálu 558 mm
Max. hrúbka materiálu 203 mm
Min. hrúbka materiálu 12 mm
Dostat ponuku Zarovnávač Povrchu Dosiek MB200
Prihláste sa na odber noviniek
Dostávajte e-mailové aktualizácie exkluzívnych špeciálnych ponúk, správy o nových produktoch a pozvánky na špeciálne udalosti!