Vytlačiť stránku Pridať k porovnaniu

Dvojitá Vertikálna Píla TVS

Skladom

To Quote Form

Odpíli dve strany kmeňov, hranolov a dosiek
TVS (Twin Vertical Saw – Dvojitá vertikálna píla) spoľahlivo odstráni oba okraje guľatiny, hranolov a dosiek na výrobnej linke.
Benefity
  • 2 Circular Blades. 1 Adjustable Blade.
Popis Dvojitá Vertikálna Píla TVS

TVS (Twin Vertical Saw – Dvojitá vertikálna píla) používa pílové pásy s úzkou reznou škárou, aby efektívne odstránila dve vertikálne strany guľatiny do priemeru 400 mm. TVS je cenovo priaznivá, všestranná, navrhnutá na vysoký výkon a postavená tak, aby roky spoľahlivo slúžila. TVS pracuje rovnako dobre ako samostatná jednotka, aj ako súčasť výrobnej linky s pásovou pílou.

Z premiestniteľného stanovišta sa obsluhujú všetky ovládače, rýchlosť podávania, aktivácia laserového značkovača a doplnkového pracovného nastavenia Setworks. Setworks môže uložiť päť rôznych prednastavených šírok, čo operátorovi umožňuje rýchlo meniť rezné rozmery podľa veľkosti guľatiny, vylúčiac potrebu najprv ju roztriediť. Rôzne konfigurácie podávania robia z TVS jedno z najflexibilnejších riešení ako odstrániť dve strany z rovnej či zakrivenej guľatiny alebo guľatiny s plochým povrchom a lát rýchlosťou od 0 do 25 m/min.

Podávacie reťaze na guľatinu
- Systém podávania s profilom V (žľabový podávací stôl) posúva kmene cez TVS jeden po druhom. Kmeň vedú upínače s ostňami. Vzdialenosť medzi zarážkami možno meniť, aby sa prispôsobili štandardnej dĺžke kmeňa. Toto je dobrá alternatíva pre rovné kmene štandardnej dĺžky.
- Systém posuvu ostnatou reťazou s ťažkými ostnatými hornými valcami poskytuje kmeňu väčšiu stabilitu, keď prechádza cez TVS. Kmene môžu byť nakladané na posuvnú reťaz s malými alebo žiadnymi medzerami. Tento variant je ideálny na zvýšenie produktivity pri rovných a ohnutých kmeňoch.

Odoberacie lôžko má tri opcie narábania s doskami.
- Bočné disky – pneumaticky ovládané bočné ramená, ktoré pridržujú odpílenú bočnú dosku ku kmeňu, kým nedosiahne požadované miesto pustenia. Ramená sa roztvoria a naraz pustia obe odpílené bočné dosky.
- Bočné valce – po oboch stranách odoberacieho stola sú namontované špirálovité valce a po odpílení okrajov kmeňa odrezané dosky padnú na bočné valce a posúvajú sa von, kým padnú na priečny dopravník.
- Úsporná verzia – toto lôžko nemá špirálovité valce alebo bočné disky a odpílené dosky padajú priamo na priečny dopravník.

Podávacie reťaze pre rezivo s plochou hranou (plochý podávací stôl)
- Spracovanie hranolov - Aby sa zhranilo rezivo, ktoré má už dve strany odpílené, je k dispozícii podávacia reťaz s ťažkými, ostnatými vrchnými valcami. Spravidla sa používa, keď sú v prevádzke dve TVS v linke za sebou.
- Omietanie dosiek - Ďalšie obľúbené využitie pre TVS je na spracovateľskej linke pre dosky. Veľké dosky sa môžu vkladať do TVS a potom púšťať dole do jednoduchej rozmietačky alebo rozmietačky s viacerými reznými hlavami.

Read More
Videá Dvojitá Vertikálna Píla TVS
Features Dvojitá Vertikálna Píla TVS
Viac informácií Dvojitá Vertikálna Píla TVS
Viac informácií
Výkon
Výkon 2 x Elektromotor 7,5 kW
2 x Elektromotor 11 kW
Rezná kapacita
Max. priemer kmeňa 400 mm
Min. priemer kmeňa 100 mm
Max. dĺžka kmeňa 2,4 m
3,6 m
Min. dĺžka kmeňa 1,2 m
2,4 m
Max. šírka rezu 250 mm
Min. šírka rezu 7 cm
Výbava hlavy a voliteľné doplnky
Pracovné nastavenie TBS 01 Setworks
Nastavovanie reznej hlavy Elektrický
Systém mazania pílového pásu LubeMizer
Systém napínania pílového pásu Hydraulické s pákou a meradlom
Typ upínania Ťažké prítlačné valce
Ostnaté prítlačné valce
Ťažké ostnaté prítlačné valce
Možnosti Laserové značkovače
Sada prídavných valčekov
Pílový pás
Dĺžka 4670 mm
Šírka 32 mm
35 mm
38 mm
Hrúbka 1,07 mm
1,14 mm
1,27 mm
1,40 mm
Pílové kolesá
Prieme 600 mm
Típus S podložnými remeňmi
Materiál Liatina
Systém podávania
Rýchlosť posuvu 0-20 m/min
Typ V podávací reťazec
Ostnatá reťaz
Ploché reťazové
Motor 1,1 kW
Výbava a voliteľné doplnky
Požiadavky na napájanie 3 fázy 400 V 50 H
Možnosti Podávacia plošina guľatiny
Prepravná plošina na dosky
Dostat ponuku Dvojitá Vertikálna Píla TVS

Informationen zu der Verarbeitung Ihrer personenbezogenen Daten finden Sie in unserer Datenschutzerklärung.

Prihláste sa na odber noviniek
Dostávajte e-mailové aktualizácie exkluzívnych špeciálnych ponúk, správy o nových produktoch a pozvánky na špeciálne udalosti!