Vysoko výkonná priemyslová píla Wood-Mizer WB2000

K dispozícii len anglické titulky. Pre preklad titulkov do vášho jazyka kliknite prosím na tlačidlo ‘Settings - Nastavenia’ v pravom dolnom rohu videa, zvoľte ‘Translate subtitles – Preložiť titulky,’ a zvoľte váš jazyk.


Wood-Mizer predstavuje vysoko výkonnú priemyslovú pílu WB2000, ktorá bola vyvinutá špeciálne tak, aby splnila potreby vysoko produktívneho spracovania dreva. Od svojho prvého účinkovania WB2000 úspešne inštalovli a prevádzkujú na šiestich kontinentoch, rozširuje univerzálnosť a dostupnosť vysoko výkonnej priemyslovej píly, má servis svetovej triedy a podporu poprednej distribučnej siete Wood-Mizer.

WB2000 je schopná píliť pílovými pásmi 50 mm, 75 mm a 100 mm, zjednocuje zvýšenú výťažnosť technológie s tenkou reznou škárou s odolnosťou a spoľahlivosťou, ktoré vysoko produkčné prevádzky požadujú. Navyše, pílové pásy WB2000 možno ostriť radšej rýchlou, presnou a dostupnou technikou brúsnych kotúčov CBN, ako sa spoliehať na odbornosť a drahé prostriedky profesionálnych brusičov pílových pásov.

 

 

Píla WB2000 je opatrená vysoko výkonnou výbavou, zahrňujúcou silný elektromotor 30 kW alebo 37 kW, robustnú konštrukciu, nízke nároky na údržbu, video systém s 2 kamerami, sledujúcimi podávanie a efektivitu prevádzky s presným Pracovným nastavením na pílenie veľkých priemerov kmeňov mäkkého, tvrdého i tropického dreva. WB2000 možno využívať ako samostatne umiestnenú pílu na úplné spracovanie kmeňov alebo doplniť do existujúceho systému na spracovanie nepravidelných kmeňov či na výrobu zákaziek na objednávku.

 

Vlastnosti vysoko výkonnej priemyslovej píly WB2000

  • Odolná konštrukcia hlavy s dvoma vodiacimi nosníkmi a štyrmi podpornými stĺpmi
  • Práca s pílovými pásmi širokými 50 mm, 75 mm a 100 mm
  • Kapacita pre 6-tonový kmeň
  • 2-kamerový video systém na sledovanie podávania (plus 2 voliteľné kamery)

Elektronické Pracovné nastavenie a vyvýšená ovládacia stanica operátora umožňujú, aby jeden operátor zvládal všetky rezné i hydraulické funkcie manipulácie s kmeňom, a pritom si udržiaval jasný prehľad o výrobe. Pokročilé Pracovné zobrazenie komunikuje cez dotykový displej HMI (HMI – human machine interface - rozhranie člověk-stroj) a prezentuje veľkost dosky a hranola s aktuálnou výškou hlavy, polohou podávania a výkonu pílového pásu. Navyše, špičkové joysticky poskytujú operátorovi presné ovládanie všetkých rezných a manipulačných funkcií a proporciálne ovládanie rýchlosti hydrauliky. Hydraulická manipulácia s kmeňom zahŕňa dvojstĺpikové upínanie kmeňa, zvislé bočné opierky, obojsmerný reťazový obracač kmeňa a poháňané valce na polohovanie kmeňa a odoberanie hranolov.

 

 

Vysoko výkonná priemyslová píla Wood-Mizer WB2000 je teraz k dispozícii na celom svete. Kvôli objednávke kontaktujte svojho miestneho zástupcu Wood-Mizer. Pre viac informácií navštívte webovú stránku produktu WB2000.


***

Prihláste sa na odber noviniek
Dostávajte e-mailové aktualizácie exkluzívnych špeciálnych ponúk, správy o nových produktoch a pozvánky na špeciálne udalosti!