Objednajte našu NOVÚ pílu LT20START s hydraulikou, prvých 20 kusov za špeciálnu cenu.

Ušetrite až €4,033

Vytlačiť stránku Pridať k porovnaniu

Pásová Píla LT20START

Vypredané
Zostáva len %1
Cenovo dostupná píla LT20START s kompletnou hydraulikou pripravená do akcie
Model LT20START ponúka najfunkčnejšiu a najobľúbenejšiu konfiguráciu s plnou hydraulikou a Pracovným nastavením na efektívne a ľahké ovládanie, teraz za priaznivejšiu cenu!
Benefity
  • 2 Circular Blades. 1 Adjustable Blade.
Popis Pásová Píla LT20START

2-ročná záruka

Vyrobené v eu

Servisná podpora

hydraulics

Píla LT20START vychádza z univerzálneho a spoľahlivého radu LT20 a zachováva si plnú funkčnosť a rezné parametre za oveľa výhodnejšiu cenu. Píla je k dispozícii v jednej hlavnej konfigurácii, vrátane kompletného hydraulického systému na manipuláciu s kmeňmi a ovládacieho panelu so systémom Pracovného nastavenia na automatické nastavovanie výšky rezu. Bola vyvinutá ako reakcia na rastúci dopyt po lacnejších pílach s možnosťami zodpovedajúcimi väčším strojom.

Píla LT20START bola navrhnutá pre malé a stredné firmy i individuálnych užívateľov, ktorí hľadajú stroj pripravený na prácu s kompletnými reznými funkciami. Píla LT20START umožňuje premieňať kmene na rezivo efektívne a s nízkymi nákladmi!

Ďalšie možnosti a voľby sú vyhradené pre pílu LT20SUPER, ktorá je k dispozícii podľa dodacej lehoty. Konfigurácia LT20SUPER umožňuje pílu prispôsobiť konkrétnym obchodným požiadavkám a rozpočtovým možnostiam.

Píla LT20START umožňuje píliť kmene s maximálnym priemerom 80 cm a s dĺžkou 6,1 m. Jej základom je rám lôžka veľkosti M, ktorý je vyrobený rovnako ako u ostatných píl. Píliť dlhšie kmene je možné pomocou predlžovacích lôžok, ktoré sú k dispozícii.

Píla LT20START je stacionárna píla, ktorá sa má inštalovať pod strechu a priskrutkovať k betónovej podlahe. Lôžko je vybavené priečkami strechovitého tvaru (s voliteľnými krytmi z nerezovej ocele), ktoré bránia, aby sa pod kmeňom hromadila kôra.

Hydraulický balíček AH3 STANDARD je zrejmou výhodou modelu LT20START a užívateľom umožňuje ľahko manipulovať s kmeňmi. Hydraulický systém je poháňaný elektromotorom s výkonom 3 kW s prietokom oleja 11 l/min. Obsahuje tri bočné opierky, centrálny upínač, pazúrový obracač kmeňa, dva hydraulické vyrovnávače kmeňa a nakladač kmeňa.

Účinný hydraulický systém umožňuje rýchlo nakladať, otáčať a polohovať kmene tým najvhodnejším spôsobom. Centrálny upínač pracuje na pevnej jedinej tyči v horizontálnej a vertikálnej rovine, pritláča kmeň k bočným opierkam a pevne ho zabezpečuje počas pílenia.

Píla LT20START využíva štandardný elektromotor s výkonom 11 kW. U píly LT20SUPER sú k dispozícii aj ďalšie varianty motora i hydrauliky.

Ovládací panel je vybavený ergonomickým joystickom na ovládanie pohybu pílovej hlavy vpred/vzad a dodáva sa v štandardnej výbave s Pracovným nastavením SW10 na automatické nastavovanie výšky rezu. S týmto zariadením nemusíte výšku rezu vypočítavať a nastavovať ručne.

Rameno vedenia pílového pásu má elektrický pohon a aktivuje sa na ovládacom paneli. Stabilizuje pás pri pílení kmeňa (obzvlášť pri kmeňoch s nepravidelným tvarom). Napnutie pílového pásu sa nastavuje pomocou skrutky a meradla. Systém mazania pílového pásu sa ovláda elektromagnetickým ventilom.

Predrez je voliteľný. Odporúča sa pri pílení kmeňov, ktorých kôra je znečistená blatom, pieskom alebo ľadom, čo predlžuje životnosť pílového pásu.

LT20START používa štandardné pílové pásy dlhé 4010 mm a široké 32-35 mm.

Read More
Videá Pásová Píla LT20START
Features Pásová Píla LT20START

Viac informácií Pásová Píla LT20START
Viac informácií
Výkon
Výkon Elektromotor 11 kW
Rezná kapacita
Max. priemer kmeňa 80 cm
Max. Log Length 6.1 m
Max. šírka rezu 65 cm
Max. šírka hranola 58 cm
Max. hĺbka rezu 25 cm
Výbava hlavy a voliteľné doplnky
Pracovné nastavenie SW10
Pohyb hlavy nahor/nadol Elektromotor
Pohyb hlavy vpred/vzad Elektrický
Rameno vedenia pílového pásu Elektrický
Systém mazania pílového pásu Elektrický ventil
Systém napínania pílového pásu Skrutka s meradlom
Debarker Optional
Priemer prípojky odsávania pilín 101,6 mm (4'')
Pílový pás
Dĺžka 4010 mm
Šírka 32 mm
35 mm
Pílové kolesá
Priemer 483 mm
Typ S podložnými remeňmi
Materiál Liatina
Výbava lôžka a voliteľné doplnky
Konštrukcia lôžka Jednostranná vodiaca koľaj
Uhlové priečky lôžka Štandardné
Predlžovacie lôžka Manual Bed Extension: 1.8 m, 3.6 m or 7.2 m
Štandardné prvky Non-adjustable legs
Manipulácia s kmeňom
STANDARD Hydraulická 3 Bočné Opierky
Centrálna Upínacia Svorka Na Jednej Tyči
Obracač
Dva hydraulické vyrovnávače
Nakladacie Ramená
3 kW Hydraulic Pump (11 l/min)
Výbava a voliteľné doplnky
Frame Construction Cantilever
Normy CE
Voliteľné doplnky Stainless Steel Rail Covers
Side Support Top Rollers
Prihláste sa na odber noviniek
Dostávajte e-mailové aktualizácie exkluzívnych špeciálnych ponúk, správy o nových produktoch a pozvánky na špeciálne udalosti!