Vytlačiť stránku Pridať k porovnaniu

Pásová Píla LT70 HEAVY DUTY

Skladom
Kombinácia pílnej hlavy z píly LT70 a ťažkoťažného lôžka z píly WM4000.
Píla LT70 HEAVY DUTY je dokonalou kombináciou dvoch vlastností píly - hlavy píly z píly LT70 a pevného lôžka z píly WM4000.
Popis Pásová Píla LT70 HEAVY DUTY

Píla LT70 HEAVY DUTY bola navrhnutá ako kombinácia najlepších vlastností modelu LT70, obľúbeného a osvedčeného vďaka svojej reznej hlave, a priemyslovej píly WM4000, uznávanej kvôli svojmu lôžku na ťažkú prevádzku so Super Hydraulickou výbavou. V tejto vysoko produktívnej konfigurácii dosahuje spracovanie dreva vyššiu priemyslovú úroveň efektivity výroby a zachováva si ľahkosť obsluhy profesionálnej píly.

Rezná hlava je navrhnutá, aby pílila kmene s priemerom až 95 cm a ponúka maximálnu šírku dosky 73 cm (šírku hranola 64 cm) a hĺbku rezu 39 cm. Štandardné pílové pásy používané na LT70 HEAVY DUTY sú široké 38-50 mm a dlhé 4670 mm. Rezná hlava je vybavená elektrickým ramenom vedenia pílového pásu, aby bol pás pri pílení kmeňov rôznych rozmerov dobre zaistený, ako aj automatickým mazaním pílového pásu pre zlepšenie výkonu.

Rezná hlava môže byť voliteľne vybavená predrezom, ktorý odstraňuje blato a zabezpečuje dlhšiu životnosť pásu, laserovým značkovačom, ktorý ukazuje presné miesto, kde bude pilový pás vchádzať do kmeňa alebo ramenami na odsun čerstvo napílených dosiek z vrchu kmeňa na pásový dopravník.

Zo stanice stacionárneho ovládania ovláda piliar reznú hlavu presne a pohodlne nahor/nadol a vpred/vzad s variabilnou rýchlosťou posuvu. Hrúbka dosky sa nastavuje iba raz a Pracovné nastavenie SW10, PLC1, PLC2 alebo Accuset 2 sa stará o nastavenie hlavy do jej štartovacej polohy automaticky po každom priechode.

Píly HEAVY DUTY sú postavené na veľkom a pevnom lôžku spolu s pásovým dopravníkom na odoberanie dosiek, tlmiacim valcom a stanicou operátora. Aby sa ľahko manipulovalo s kmeňmi ťažkými až 3 tony, má piliar k dispozícii komplet Super Hydrauliky, ktorý je vybavený hydraulickým čerpadlom 5,5 kW. Hydraulický systém zahŕňa vyrovnávací valec, 3 dvojité zvislé opierky, 2 poháňané valce na dvoch piestoch, obojsmerný reťazový obracač a centrálny upínač na dvoch tyčiach. Lôžko možno predĺžiť ďalšou sekciou (0,9 alebo 3,6 m) pre manipuláciu s dlhšími kmeňmi a vybaviť zásobníkovou plošinou na kmene, triediacim stolom alebo zvýšenými nohami lôžka.

Read More

Viac informácií Pásová Píla LT70 HEAVY DUTY
Viac informácií
Výkon
Výkon Elektromotor 18,5 kW
Elektromotor 22 kW
Rezná kapacita
Max. priemer kmeňa 95 cm
Max. šírka rezu 73 cm
Max. šírka hranola 64 cm
Max. hĺbka rezu 39 cm
Výbava hlavy a voliteľné doplnky
Pracovné nastavenie SW10
SW PLC1 (len AC)
SW PLC2 (len AC)
Accuset2 (len AC a DC)
Pohyb hlavy nahor/nadol Elektromotor
Pohyb hlavy vpred/vzad Elektrický
Rameno vedenia pílového pásu Elektrický
Systém mazania pílového pásu LubeMizer
Systém napínania pílového pásu Hydraulické s airbagom
Predrez Voliteľné
Voliteľné doplnky Laserový značkovač
Remote Operation Station (Cable Cat Track or Curtain)
Vodiaci Valec/Zdvojené Vodiace
Pílový pás
Dĺžka 4670 mm
Šírka 38 mm
50 mm
Pílové kolesá
Priemer 600 mm
Typ S podložnými remeňmi
Materiál Liatina
Výbava lôžka a voliteľné doplnky
Konštrukcia lôžka Monorail
Predlžovacie lôžka Predĺženie Lôžka: 0.9 m alebo 3.6 m
Štandardné prvky Odoberací dopravník
Absorption Roller
Manipulácia s kmeňom
SUPER Hydraulická Reťazový Obracač
Centrálna Upínacia Na Dvoch Tyčiach
Power Roller with Two Cylinders
Nakladacie Ramená
3 Dvojité Vertikálne Bočné Opierky
Výbava a voliteľné doplnky
Frame Construction Cantilever
Normy CE
Prihláste sa na odber noviniek
Dostávajte e-mailové aktualizácie exkluzívnych špeciálnych ponúk, správy o nových produktoch a pozvánky na špeciálne udalosti!