Vytlačiť stránku Pridať k porovnaniu

Pásová Píla LT70WIDE HEAVY DUTY

Skladom
Kombinácia pílnej hlavy z píly LT70WIDE a ťažkoťažného lôžka z píly WM4000
Píla LT70WIDE HEAVY DUTY je dokonalou kombináciou dvoch vlastností píly - hlavy píly z píly LT70WIDE a pevného lôžka z píly WM4000.
Benefity
  • 2 Circular Blades. 1 Adjustable Blade.
Popis Pásová Píla LT70WIDE HEAVY DUTY

Píla LT70WIDE HEAVY DUTY bola navrhnutá ako kombinácia najlepších vlastností modelu LT70WIDE, obľúbeného a osvedčeného vďaka svojej reznej hlave, a priemyslovej píly WM4000, uznávanej kvôli svojmu lôžku na ťažkú prevádzku so Super Hydraulickou výbavou. V tejto vysoko produktívnej konfigurácii dosahuje spracovanie dreva vyššiu priemyslovú úroveň efektivity výroby a zachováva si ľahkosť obsluhy profesionálnej píly.

Rezná hlava v konfigurácii WIDE je navrhnutá na pílenie kmeňov s priemerom až 105 cm. Piliari, ktorí potrebujú popíliť objemné kmene na širšie dosky, môžu teraz zvýšiť efektivitu porezu výrobou dosiek širokých 86 cm a hranolov širokých 78 cm. Pílové pásy na LT70WIDE HEAVY DUTY sú široké 38 mm a dlhé 5000 mm. Rezná hlava je vybavená elektrickým ramenom vedenia pílového pásu, aby bol pás pri pílení kmeňov rôznych rozmerov dobre zaistený, ako aj automatickým mazaním pílového pásu pre zlepšenie výkonu.

Rezná hlava môže byť voliteľne vybavená predrezom, ktorý odstraňuje blato a zabezpečuje dlhšiu životnosť pásu, laserovým značkovačom, ktorý ukazuje presné miesto, kde bude pilový pás vchádzať do kmeňa alebo ramenami na odsun čerstvo napílených dosiek z vrchu kmeňa na pásový dopravník.

Zo stanice stacionárneho ovládania ovláda piliar reznú hlavu presne a pohodlne nahor/nadol a vpred/vzad s variabilnou rýchlosťou posuvu. Hrúbka dosky sa nastavuje iba raz a Pracovné nastavenie SW10, PLC1, PLC2 alebo Accuset 2 sa stará o nastavenie hlavy do jej štartovacej polohy automaticky po každom priechode.

Píly HEAVY DUTY sú postavené na veľkom a pevnom lôžku spolu s pásovým dopravníkom na odoberanie dosiek, tlmiacim valcom a stanicou operátora. Aby sa ľahko manipulovalo s kmeňmi ťažkými až 3 tony, má piliar k dispozícii komplet Super Hydrauliky, ktorý je vybavený hydraulickým čerpadlom 5,5 kW. Hydraulický systém zahŕňa vyrovnávací valec, 3 dvojité zvislé opierky, 2 poháňané valce na dvoch piestoch, obojsmerný reťazový obracač a centrálny upínač na dvoch tyčiach. Lôžko možno predĺžiť ďalšou sekciou (0,9 alebo 3,6 m) pre manipuláciu s dlhšími kmeňmi a vybaviť zásobníkovou plošinou na kmene, triediacim stolom alebo zvýšenými nohami lôžka.

Read More

Viac informácií Pásová Píla LT70WIDE HEAVY DUTY
Viac informácií
Výkon
Výkon Elektromotor 18,5 kW
Elektromotor 22 kW
Rezná kapacita
Max. priemer kmeňa 105 cm
Max. šírka rezu 86 cm
Max. šírka hranola 78 cm
Max. hĺbka rezu 39 cm
Výbava hlavy a voliteľné doplnky
Pracovné nastavenie SW10
SW PLC1 (len AC)
SW PLC2 (len AC)
Accuset2 (len AC a DC)
Pohyb hlavy nahor/nadol Elektromotor
Pohyb hlavy vpred/vzad Elektrický
Rameno vedenia pílového pásu Elektrický
Systém mazania pílového pásu LubeMizer
Systém napínania pílového pásu Hydraulické s airbagom
Predrez Voliteľné
Voliteľné doplnky Laserový značkovač
Remote Operation Station (Cable Cat Track or Curtain)
Vodiaci Valec/Zdvojené Vodiace
Pílový pás
Dĺžka 5000 mm
Šírka 38 mm
Pílové kolesá
Priemer 600 mm
Typ S podložnými remeňmi
Materiál Liatina
Výbava lôžka a voliteľné doplnky
Konštrukcia lôžka Jednostranná vodiaca koľaj
Predlžovacie lôžka Predĺženie Lôžka: 0.9 m alebo 3.6 m
Štandardné prvky Odoberací dopravník
Absorption Roller
Manipulácia s kmeňom
SUPER Hydraulická Reťazový Obracač
Centrálna Upínacia Na Dvoch Tyčiach
Hnaný dvojcylindrový valec
Nakladacie Ramená
3 Dvojité Vertikálne Bočné Opierky
Výbava a voliteľné doplnky
Frame Construction Cantilever
Normy CE
Prihláste sa na odber noviniek
Dostávajte e-mailové aktualizácie exkluzívnych špeciálnych ponúk, správy o nových produktoch a pozvánky na špeciálne udalosti!