FR

Rozvíjanie rodinného podnikania s pílami Wood-Mizer na francúzskom Azúrovom pobreží

Spoločnosť Spinelli Palanca Services má vyše sto ročné skúsenosti s ťažbou dreva, čistením, okliešťovaním a výrubom stromov. Rodinnú firmu založili v roku 1912 a vyvíja sa už po celé generácie. V roku 2014 podnik prevzali dvaja vášniví drevári - Sebastien Spinelli a jeho partner Cyril Palanca, aby pokračovali v rodinnom dedičstve a zároveň zachovali najvyššiu kvalitu služieb.

Stavba pastierskych domov pomocou strojov Wood-Mizer vo francúzskych Alpách

Popri stavbe kvalitných zrubov pre pastierov využíva stolár a tesár Aleksander Salicis z Plan du Verdon vo francúzskych Alpách miestne drevo pri poskytovaní stolárskych služieb a na výrobky pre svojich zákazníkov. Aleksander prevádzkuje vo svojej piliarskej a drevárskej spoločnosti Salicis Charpente niekoľko strojov Wood-Mizer.

Mobilná píla vo francúzskych horách: Píli v každom ročnom období!

S mobilnou pílou Wood-Mizer LT70 píli francúzsky piliar Serge Jourdan miestne drevo pre tesárov, píli na zákazku a je kedykoľvek k dispozícii pomôcť iným uživateľom píl Wood-Mizer v údolí rieky Le Verdon neďaleko obce Beauvezer.

Piliarstvo vo francúzskych Alpách s mobilnou pílou Wood-Mizer LT70

Aká píla je najlepšia na prácu v horských oblastiach? Piliarstvo v Alpách vyžaduje od miestnych piliarov silnú náturu a rozhodnosť. Vliecť pílu nahor po horských cestách býva náročná úloha aj pre najskúsenejších piliarov. Popri skúsenostiach a praktických zručnostiach potrebujú aj správnu piliarsku výbavu, aby svoju prácu dobre zvládli.

Piliarstvo vo francúzskych Alpách: krása dreva v každom projekte

Yvan Cometto stolár z dedinky vo francúzskych Alpách vyrába produkty z miestneho dreva pomocou píly Wood-Mizer. Vo svojej firme YC Charpente pracuje Yvan s drevom a objavuje pritom jeho krásu. "Nevymenil by som toto miesto za žiadne iné na svete," smeje sa .

Items 1 to 5 of 6 total

Page
Prihláste sa na odber noviniek
Dostávajte e-mailové aktualizácie exkluzívnych špeciálnych ponúk, správy o nových produktoch a pozvánky na špeciálne udalosti!