Mobilní piliari

Mobilná píla vo francúzskych horách: Píli v každom ročnom období!

S mobilnou pílou Wood-Mizer LT70 píli francúzsky piliar Serge Jourdan miestne drevo pre tesárov, píli na zákazku a je kedykoľvek k dispozícii pomôcť iným uživateľom píl Wood-Mizer v údolí rieky Le Verdon neďaleko obce Beauvezer.

Piliarstvo vo francúzskych Alpách s mobilnou pílou Wood-Mizer LT70

Aká píla je najlepšia na prácu v horských oblastiach? Piliarstvo v Alpách vyžaduje od miestnych piliarov silnú náturu a rozhodnosť. Vliecť pílu nahor po horských cestách býva náročná úloha aj pre najskúsenejších piliarov. Popri skúsenostiach a praktických zručnostiach potrebujú aj správnu piliarsku výbavu, aby svoju prácu dobre zvládli.

Učenie sa pri práci s drevom s Wood-Mizer vo Švédsku

Zakaždým, keď švédsky podnikateľ David Virén pracuje na nejakej doske so svojou zrovnávačkou/tvarovačkou Wood-Mizer, má pocit, že sa učí ďalšiu lekciu o dreve. "Pracovať s drevom je viac ako len práca, ktorú je treba urobiť. Je to proces učenia sa, z ktorého môžete získať veľa uspokojenia," vysvetľuje.

Mobilná píla pomáha šetriť peniaze zákazníkov za dopravu guľatiny

“Už nepotrebujeme traktor na odťahovanie kmeňov z lesa alebo nákladné auto na dopravu hotových dosiek k zákazníkovi,” hovoria bratia Geronazzovci, mobilní piliari z Talianska.

Prihláste sa na odber noviniek
Dostávajte e-mailové aktualizácie exkluzívnych špeciálnych ponúk, správy o nových produktoch a pozvánky na špeciálne udalosti!